Portfolio

PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA 

(Mediciální)Moderní a žádaný způsob ošetření nohou za sucha

Přístrojová pedikúra (někdy také zvaná suchá nebo medicinální) je moderní odborný způsob ošetření nohou speciálním certifikovaným vysoko obrátkovým přístrojem s frézami.

Celé ošetření se provádí na "sucho", je bezbolestné a nedochází při něm k porušení integrity kůže a je bez rizika přenosu infekce či mykóz.

Odborně se tímto přístrojem ošetří nehty a celé plosky nohou případně další problémy jako jsou například ztluštělé nehty, kuří oka nebo různé praskliny tzv. ragády.

NEHTOVÉ ŠPONY (ORTHONYXIE):
použití nehtových špon zn. Podopharm 3TO pomohou při bolestivém zarůstání nehtu. Nasazení a rovnání nehtové ploténky je bezbolestné, ale časově náročné. Velmi záleží v jakém rozsahu je již zarůstání nehtu. Nehtové špony mohou být připevněny i několik měsíců.

HLUBOKÁ ABRAZE NEHTU :
- odbroušení nehtu ( částečné, nebo celkové )
- při napadení nehtu ONYCHOMYKÓZOU či ONYCHLÝZOU
- použití 70% Propolisu
- následná péče s přípravky

TAPONOVÁNÍ NEHTU :
- při zánětu a poranění nehtového zářezu-při bolestivém zrohovatění


Ošetření

 • ztluštělých a zarostlých nehtů
 • mykotických nehtů
 • zrohovatělé kůže a mozolů
 • kuřích ok
 • prasklin (ragád)

Výhody

 • šetrná pro kůži i nehty
 • bezbolestné ošetření
 • bez rizika poranění a infekce
 • dokonale vyhlazená kůže
 • bez namáčení nohou

Doporučeno pro skupiny

 • diabetiky
 • s onemocněním lupénkou
 • s onemocněním žil či tepen nohou
 • s poruchou srážlivosti krve
 • se sníženou citlivostí nohou vůči bolesti

Masáže

Relaxační, Antistresová, Čokoládová, Thajská

Relaxační - Je určena k relaxaci, odpočinku, rychlému nabrání nových sil a celkové harmonizaci těla i ducha.Působí příznivě na celý organismus, tlumí bolesti páteře a kloubů, svalů. Povzbuzuje krevní oběh a příznivě ovlivňuje nervový systém.

Doporučujeme nahřátí v infra sauně na dobu 10 - 15 min. Svaly se nahřejí a velmi dobře reaguje masáž relaxační i baňkování.

Kombinovaná masáž s pomocí baněk - Přiložení baňky k pokožce a vytvoření přiměřeného podtlaku. Je pokožka vtažena dovnitř baňky a v místě aplikace dochází vlivem působení k výraznému prokrvení. To vede ke zlepšení proudění krve a stimulaci podkožních kapilár, což urychluje látkovou výměnu a pozitivně působí na odstranění toxických látek z těla,které se ve ztuhlých svalech usazují.Tímto vzniká výrazné uvolnění svalů a blokád.

Baňky působí na krevní oběh,nervové zakončení - stimulace akupunkturních bodů.

Cíleně odstraňuje bolesti i problémy s pohybovým aparátem.

Doporučujeme nahřátí v infra sauně na dobu 10 - 15 min. Svaly se nahřejí a velmi dobře reaguje masáž relaxační i baňkování.

Tato masáž trvá pouze 30 minut.

Čokoládová masáž - Je jedna z nejvíce uvolňujících a nejsmyslnějších masáží. Sladký luxus,zážitek a relaxace.To vše si bude vychutnávat,každým smyslem těla, při kterém vám podpoří dobrou náladu.

Je velmi podobná jako relaxační masáž s rozdílem pečující o vaši pokožku čokoládou.Její vůni čokolády budete vnímat po celý den.

Thajská originální masáž - Vychutnejte si pravou tradiční thajskou masáž, která přináší osvěžení, nabuzení energie i celkovou tělesnou stimulaci.

Luxusní kosmetika pro tělo i duši


Kosmetické ošetření pleti již dávno není jen záležitostí žen. Dnešní kosmetické ošetření velmi často vyhledává mládež s problematickou pletí, ale také v posledních letech roste zájem mužů. I ti dnes dokáží ocenit bezbolestné a velmi účinné kosmetické ošetřní.

NABÍZÍME :
Ošetření Ultrazvukovou špachtlí
Galvanickou žehličkou
Chemický peeling
Biostimulační laser


ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE:
profesionální ultrazvukový čistič pleti je velmi oblíbenou pomůckou v mnoha kosmetických salónech. Využívá princip ultrazvukové terapie a peelingu pro čištění pleti, která tak bude chráněna před stárnutím, bude jasná, zdravá a pružná!

CHEMICKÝ PEELING:
celý proces se spustí působením A-H-A kyselin a dokončují je P-H-A kyseliny. Díky velmi malé molekulární struktuře pronikají altahydroxilové kyseliny do pleti rychleji a plní svou základní exofoliační funkci. Větší molekuly P-H-A jsou pomalejší, ale účinnější a zintenzivní a dokončí činnost kyselin A-H-A. Výsedkem je kompletní, hloubkové a dlouhotrvající kosmetické ošetření. Vaše pleť bude hladší, zářivější, mladší, jemnější a čistější bez jakékoliv poskvrny. Vhodný pro všechny typy pleti, zejména pak mastnou, předčasně stárnoucí, pleť s vráskami a pigmentovými skvrnami. Výborně se hodí pro nečistou pleť a zanícené akné.

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA:
je efektivní způsob omlazení pleti bez podstoupení chirurgických zákroků. Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, redukuje podbradek, zmírní tmavé kruhy pod očima, hloubkově čistí a regeneruje pokožku, zprůchodní zanesené póry, aktivuje lymfu a štěpení buněk, rychle zhojí pleť např. po akné. Vyhlazení vrásek trvá jen pár minut a výsledek je viditelný již po prvním ošetření.

BIOSTIMULAČNÍ LASER:
laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení a hojení ran. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pakpřeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.Vhodné pro : akné, oparu, vrásek, po depilaci, hojení nehtových lůžek, po permanentním make-upu, jizvy po akné, jizvy, strie, poruchy pigmentace.

Manikúra P-Shine, Gellak CDN


Kosmetická metoda P-Shine

je založena na přírodní technice úpravy nehtů. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje.Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, benzonitu, panthenolu,vitamínů A, E, H a provitamínu B5.
P - Shine by měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí.

Pozor: metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

Po vytvoření P-Shine

manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přírodních lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problémů produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje. P-Shine obsahuje komponetny vyrobené z čistých přírodních látek a jejich derivátů.

Neobsahují žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy.

Co je u nás standardem

Příjemné prostředí

Konzultace

Nadstandardní servis